Takımlar

1-League of Legends:

1907 Fenerbahçe:

Genç ve tecrübeli oyuncuların harmanlandığı bir yapı kurdular. Kadrolarında Ruin, Kirei, Bolulu, Hades ve Japone bulunuyor.

Beşiktaş Espor:

Her alanda olduğu gibi League of Legends takımları içinde büyük yatırım yaptılar. Kadrolarına yıldız ormancı Gilius ve orta koridor Nagne’yi getirdiler. Üst koridorda Panky, alt koridorda ise Holyphoenix ve Korpse bulunuyor.

Bursaspor Espor:

Ligimizin kısa geçmişe sahip takımı Bursaspor bu sene mütevazi bir kadro kurdu. Olia, Viking, Zywroo, Pilter ve Auspex’den oluşan kadroları nasıl bir performans gösterecek merak konusu.

Dark Passage:

Ligimizin lokomotif ekiplerinden Dark Passage geçtiğimiz senelerde alışık olduğu başarıdan uzak kaldı. Bu sene çok büyük yıldızlar transfer etmeyip lige alışmak istiyorlar. Kadroları Ragner, Crystal, Saulius, Nikola Senpai ve PBD’den oluşuyor.

Doğuş Uni. Aurora:

Her mevsim playoff yapmayı başaran takım bu senede aynı şeyi hedefliyor. Genç oyunculardan oluşan takımda Madly, Mypleasure, Korearn Kid, Padden ve Wendelbo bulunuyor.

Galakticos:

Ligimizin en sempatik takımlarından Galakticos, yüksek hedefler koyup bu doğrultuda transferler yaptı. Süper yıldız Trick’i ormana getiren ve ligimizin en yetenekli yerli oyuncularından Naru’yu transfer eden ekip, takımı Doxy, Ruvellius ve Zergsting ile tamamladı.

Galatasaray Espor:

Takım uyumu konusunda çok dikkatli davranan Galatasaray transferlerini bu şekilde yaptı. Kadrolarında Hioss, Taikki, Godbro, Madness ve Tolerant bulunuyor.

HWA Gaming:

Ligimizin en eski takımlarından olan HWA tamamen genç ve Türk oyuncularla anlaştı. Ligimizde bir ilk olarak 3 kadın oyuncu ile anlaştılar. Kadroları Starscreen, Roulette, Köfte, Unex, Eliwood, Appen, Alarcle, Sylchasie, Joker, Algos ve Senna’dan oluşuyor.

Royal Youth:

Geçen sene final oynayan takımda önemli değişiklikler oldu. Üst koridora Armut, orta koridora GBM transfer edildi. Alt koridor ikilisi Pilot ve Dumbledoge’dan oluşuyor. Takımın genç yıldızı Closer ise orman rolünde mücadele edecek.

SuperMassive:

Geçen senenin şampiyonu ve ülkemizi uluslararası turnuvalarda temsil eden ekip Dünya Şampiyonu olmuş destek oyuncusu Wolf’u getirerek çıtayı en tepeye koydu. Takımın iskeleti FabFabulous, Stomaged ve Zeitnot’un yanına son olarak Frozen’ı ekleyerek kadrosunu tamamladı.

2-Counter Strike Global Offensive:

Space Soldiers:

Ülkemize büyük başarılar yaşatan ekip geçtiğimiz sene oyuncular ile yolunu ayırdı. 2-3 senelik tarihlerinde Major turnuva başarıları, ESL Pro Lig başarıları gibi çok önemli zaferler elde etti. Kadrolarında XANTARES, E1, Only, Maj3r, Calyx, despe, TuguX, eNgin, paz gibi çok önemli Türk oyuncular yer aldı.

Beşiktaş Espor:

Farklı bir yatırım yaparak kadın CS:GO takımı kurdular. Dünya çapında çok önemli başarılar elde eden juliano, zAAZ, Petra, kr4sylya ve Missa Beşiktaş forması giyiyor

3-Zula

1907 Fenerbahçe:

Kadroları Surprise, Anarchy, Growe, CiXed ve MacineX’den oluşuyor.Henüz başarı elde etmemiş olsalarda hedefleri yüksek tutuyorlar.

Galatasaray:

Ligin en başarılı takımlarında. En son Türkiye kupası şampiyonu olan ekibin kadrosu VonS, Unity, Koko, Maxic ve KeeVz’den oluşuyor.

Gamers of Future:

Türkiye Kupası finalinde Galatasaray ekibine kaybettiler. Yine de 2019 senesinde hedefleri çok yüksek durumda. Kadroları Kenz, W4sili, Shnazn, WOody ve RainQueen’den oluşuyor.

Oyun Hizmetleri:

Turnuvaları üçüncü bitirme lanetleri var. Bakalım 2019 yılında bu büyüyü bozabilecekler mi? Kadroları Goupo, extreme, Flash, swooN ve M0nster’dan oluşuyor.

Bursaspor Espor:

Bu sektörde yeni olan ekibin 2019 performansı merak konusu. Kadroları Corsia, Ros, Y4K7T, VitrA ve M1tez’den oluşuyor.

4-Fifa

Futbolist:

Ülkemizin en başarılı Fifa takımı. Kadrolarında Türk yıldızlar İsopower ve Riv9 bulunuyor. Sürekli uluslararası turnuvalarda bizleri temsil ediyorlar.

Beşiktaş:

Uluslarası platformda mücadele eden Beşiktaş’ın kadrosunda Burhan ”Quincy10” Yerli ve Alman oyuncu Dominik “Schwenker1991” Schwenk bulunuyor.

Galatasaray SK:

Yeni girdikleri bu espor dalında Fransız oyuncu Thomas “tomassınGOD” Dorey ile mücadele ediyorlar.

5- Wolfteam:

Fenerbahçe Espor:

En son düzenlenen Wolfteam Türkiye Kupası Şampiyon olan ekibin kadrosunda JWSK, HYBRID, TheJessly, Masic, CombatStaR bulunuyor.

Galatasaray Espor:

Türkiye Kupası Finali’nde ikinci oldular. TheBorewn, OXM4NN, TheRebel, SLASH1NG ve jAlbert’den oluşan kadrolarıyla mücadele ediyorlar.

Kaynak: Flank Esports